Access Control ~ bramki obrotowe ~ szlabany ~ kontrola dostępu

Szlabany Came

Kontrola dostępu samochodów do garaży, osiedli mieszkaniowych, parkingów – szlabany elektromechaniczne są najlepszym rozwiązaniem obecnie stosowanym w tym celu. Sprawdzają się w obiektach prywatnych (wspólnoty mieszkaniowe), publicznych (galerie handlowe) czy przemysłowych.

Przejazd otwierany automatycznie


Oferujemy sprawdzone rozwiązania Nice i Came, marek wyspecjalizowanych w produkcji systemów parkingowych oraz bram wjazdowych. Wśród ich propozycji z pewnością uda się znaleźć szlabany dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Wybór szlabanu zależy od m.in. częstotliwości użytkowania oraz szerokości przejazdu. Dysponujemy barierami od 2,5 m do 12 m szerokości. Istnieje również możliwość montażu dwóch szlabanów, aby blokowały przejazd na szerokość nawet 17 m.

Jak działają szlabany elektromechaniczne?


Otwarcie przejazdu następuje na sygnał np. z pilota do bramy lub wsunięcie opłaconego biletu do czytnika. Szlaban zamyka się automatycznie po tym, jak fotokomórka zarejestruje przejazd pojazdu pod jego ramieniem.

Szlabany elektromechaniczne mogą być użytkowane w pomieszczeniach zamkniętych oraz na wolnym powietrzu. W praktyce działają bezobsługowo, a specjalne systemy powiadamiają o zbliżającym się terminie konserwacji. Oferujemy montaż i serwis szlabanów, także po zakończonym okresie gwarancyjnym.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą szlabanów elektromechanicznych Nice i Came.
 • GARD 2500 230V

  GARD 2500 230V - szlaban

 • GARD 4000 24V

  GARD 4000 24V - szlaban

 • GARD 6000 24V

  GARD 6000 24V - szlaban

 • AKCESORIA G4000/6000

  AKCESORIA G4000/6000 - szlaban

 • GARD 4

  GARD 4 - szlaban

 • GARD 8

  GARD 8 - szlaban

 • GARD 12000 24V

  GARD 12000 24V - szlaban

 • KOLCZATKI

  KOLCZATKI - szlaban

zaufali nam
PGE ArenaStadion Miejski WrocławWisła KrakówMuzeum AuschwitzZamek na WaweluMinisterstwo Obrony NarodowejAkademia Marynarki WojennejWyższa Szkoła Policji w SzczytnieNarodowy Bank PolskiPoczta PolskaTelefonikaTP S.A.TauronBiedronkaNestleColgateDellElectroluxMichelinZakłady Mięsne SokołówZakłady Mięsne Henryk KaniaBRWModertrans PoznańSokpolCarrefour PolskaKauflandDelic-PolKronospanTeva KutnoFablok ChrzanówStatoilKirchhoff AutomotiveTI POLAND AUTOMOTIVEC200POLOMARKETStora Enso Wood Products PGE ArenaStadion Miejski WrocławWisła KrakówMuzeum AuschwitzZamek na WaweluMinisterstwo Obrony NarodowejAkademia Marynarki WojennejWyższa Szkoła Policji w SzczytnieNarodowy Bank PolskiPoczta PolskaTelefonikaTP S.A.TauronBiedronkaNestleColgateDellElectroluxMichelinZakłady Mięsne SokołówZakłady Mięsne Henryk KaniaBRWModertrans PoznańSokpolCarrefour PolskaKauflandDelic-PolKronospanTeva KutnoFablok ChrzanówStatoilKirchhoff AutomotiveTI POLAND AUTOMOTIVEC200POLOMARKETStora Enso Wood Products
Copyright © FHU Access Control 2012. All Rights Reserved. Bramki obrotowe Szlabany