Access Control ~ bramki obrotowe ~ szlabany ~ kontrola dostępu

Szlabany

Różnego typu obiekty o charakterze przemysłowym, prywatnym i publicznym wykazują zapotrzebowanie na szlabany. Jest to związane z koniecznością zapewnienia firmom bezpieczeństwa i komfortu. Urządzania tego rodzaju charakteryzują się wysokim stopniem zaawansowania technologicznego. Nowoczesna technika umożliwia dostosowanie do potrzeb klienta zarówno siły, prędkości jak i zwolnienia szlabanów. Konieczność kontroli dostępu jest dziś obowiązkiem każdej firmy.

Naszym klientom udostępniamy szlabany dwóch wiodących producentów w branży: szlabany Came i szlabany Nice. W znacznej części opierają się one na elektromechanicznych siłownikach. Posiadają też wbudowaną centralę sterującą, z niezwykle prostymi w obsłudze ustawieniami funkcji i łatwym dostępem do niej. Szlabany mogą być użytkowane w miejscach gdzie ruch jest bardzo intensywny, dzięki motoreduktorowi z enkoderem. W przypadku braku zasilania, funkcjonuje również system ręczny wysprzęglania ramienia kluczem.

Nasze szlabany są przede wszystkim bezpieczne. Otwarcie wiąże się z łagodnym startem, w momencie zamykania, cały mechanizm zwalnia. Inteligentny system jest w stanie rozpoznać wszelakie przeszkody, odwracając ruch ramienia. Dzięki wmontowaniu lampek diodowych, są one widoczne, co również bezpośrednio wiąże się z kwestią bezpieczeństwa. Część szlabanów elektronicznych przechodzi w stan uśpienia, w momencie nieużytkowania systemu przez pewien czas. Pozwala to na znaczne zredukowanie energii. Szlabany zostały wykonane z materiałów umożliwiających ich długotrwałą eksploatację.

Najważniejszą kwestią jest oczywiście zapewnienie prawidłowości działania, dlatego też wszelakie, ewentualne usterki systemu są natychmiast sygnalizowane przez zainstalowaną lampę. Kontrolki mogą informować również o konieczności serwisu. Jest on wykonywany w ramach gwarancji. Nasza firma pełni również nadzór nad sprzętem. W zależności od wymagań, oferujemy szlabany o różnych długościach ramienia i różnym stopniu zaawansowania funkcji. Szeroka gama produktów umożliwia zaspokojenie potrzeb sporej grupy klientów.
  • Came

    Came

  • Nice

    Nice

zaufali nam
PGE ArenaStadion Miejski WrocławWisła KrakówMuzeum AuschwitzZamek na WaweluMinisterstwo Obrony NarodowejAkademia Marynarki WojennejWyższa Szkoła Policji w SzczytnieNarodowy Bank PolskiPoczta PolskaTelefonikaTP S.A.TauronBiedronkaNestleColgateDellElectroluxMichelinZakłady Mięsne SokołówZakłady Mięsne Henryk KaniaBRWModertrans PoznańSokpolCarrefour PolskaKauflandDelic-PolKronospanTeva KutnoFablok ChrzanówStatoilKirchhoff AutomotiveTI POLAND AUTOMOTIVEC200POLOMARKETStora Enso Wood ProductsCaterpillarMadej Wróbel PGE ArenaStadion Miejski WrocławWisła KrakówMuzeum AuschwitzZamek na WaweluMinisterstwo Obrony NarodowejAkademia Marynarki WojennejWyższa Szkoła Policji w SzczytnieNarodowy Bank PolskiPoczta PolskaTelefonikaTP S.A.TauronBiedronkaNestleColgateDellElectroluxMichelinZakłady Mięsne SokołówZakłady Mięsne Henryk KaniaBRWModertrans PoznańSokpolCarrefour PolskaKauflandDelic-PolKronospanTeva KutnoFablok ChrzanówStatoilKirchhoff AutomotiveTI POLAND AUTOMOTIVEC200POLOMARKETStora Enso Wood ProductsCaterpillarMadej Wróbel
Copyright © FHU Access Control 2012. All Rights Reserved. Bramki obrotowe Szlabany